👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 26 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

بسم الله الرحمن الرحیم

کاربرد ریاضی در علوم مختلف

ریاضیات یک شیوه تفکر است و ما را به داشتن راهبردی در سازماندهی و تجزیه و ترکیب داده ها، آن هم نه منحصراً در محاسبات مجهز می کند به دلیل کثرت روابط ریاضی با شاخه های مختلف علوم از هر شاخه اصلی علوم انسانی، زیستی، زمین شناسی، مهندسی به اختصار به گوشه ای از این ارتباط اشاره می کنیم.

ریاضی و قرآن

به حق ریاضیات در کتاب آسمانی بدان گونه اثراتی را از خود به جا گذاشته است که باید خداوند را مالک اصلی و بانی منحصربه فرد ریاضیات در چرخه گردون آفرینش معرفی کرد واژه هایی که در معنا با یکدیگر ارتباط پیدا می کنند از نظر تعداد دارای ارتباط ریاضی هستند به عنوان مثال کلمه جزا 117 بار و مغفرت 334 یعنی 2 برابر جزا و کیفر بیان شده است. در برابر 11 بار بکار رفتن کلمه ابلیس به همان تعداد فرمان به استعاذه تکرار شده است .

صراط الذین انعمت علیهم غیر مغضوب علیهم و لا الضالین

ریاضی و اقتصاد

کاربرد ریاضیات در رشته اقتصاد نسبت به سایر رشته های علوم اجتماعی برجسته تر است. ریاضیات شعبه ای از علوم است که علمیت آن جنبه محض و خالص دارد پس از اقتصاد، مدیریت از ریاضیات در تحلیل مسائل خود استفاده های فراوانی می کند.

👇محصولات تصادفی👇

لایه های شیپ فایل زمین شناسی گیلان پاورپوینت آفات مهم درختان گردو دانلود پاورپوینت ایران پیش از اسلام پروپوزال رشته مدیریت بررسی عوامل موثر بر خلاقیت کارکنان تحصيلات والدين در پيشرفت دانش آموزان