👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت در مورد دهكده شهري

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت در مورد دهكده شهري

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..pptx) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 40 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..pptx) : 

دانشگاه پيام نور

مرکز بوشهر

موضوع:

دهکده شهری

 

گردآورندگان:

فاطمه ثبوری

عاطفه ریوفی

و

معصومه سعیدی

استاد :

سرکار خانم مهندس فرهانی

بهار 94

شهر چيست؟

بسيار مشکل است که تعريف جامع از شهر پيدا کنيم. به هر صورت همگان معتقد هستند که شهر را نمى‌توان در مجموع ساختمان‌ها و تأسيسات آن خلاصه کرد، بلکه آنچه مهم است تجمع دائمى انبوه عظيمى از انسان‌ها در فضاى معينى است که به‌صورت يک مرکز زندگى اجتماعى بسيار پيچيده درآمده است.

مفهوم دهكده شهري در واقع در رد شهرسازي تك بعدي مدرنيستي ( نوآورانه) به وجود آمد.

از آنجا كه در شهر سازي نوآورانه فضاهاي كار و تفريح و سكونت از يكديگر تفكيك شده اند، محيطي سرد و بي روح بر اين فضاها حاكم بوده و استفاده بيش از حد از اتومبيل نيز روابط انساني را كاهش داده و آلودگي هاي زيست محيطي را نيز سبب مي شود و در نتيجه منجر به كاهش پايداري در سكونتگاهها مي گردد .

در حالي كه وليعهد انگلستان، دهكده شهري را به عنوان مكاني داراي مقياس انساني، صميميت، هويت و سرزندگي توصيف مينمايد در اين راستا وي، گروهي از معماران، طراحان و برنامه ريزان را گردهم آورده و گروهي تحت عنوان گروه دهكده شهري شكل مي گيرد .

هد ف اين گروه از مطالعاتشان به دست آوردن اصول حاكم بر محيط هاي انساني و ارائه پيشنهادها و راهكارهايي براي چگونگي به كارگيري اين اصول در توسعه هاي جديد بود .

👇محصولات تصادفی👇

مديريت و ارتباطات سازماني چیست؟ پاورپوینت آموزش به مددجو پاورپوینت عربی 1 رشته علوم انسانی پاورپوینت در مورد پژوهش تحقیقی درس اصول کاربرد رایانه در صنایع غذایی پاورپوینت کنوانسیون cmr