👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت معماری های تک و اکوتک

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت معماری های تک و اکوتک

عنوان پاورپوینت:دانلود پاورپوینت معماری های تک و اکوتک

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 96

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن

با اوج گيري معماري در نيمه دوم قرن بيستم ومعماران براي عملي كرن طرح ها و افكار بلند پروازانه خود سعي در نو اوري وافرينشي متفاوت با گذشته داشتند. همزمان با رشد علم معماري تكنولوژي نيز در حال رشد بودو بعضي از معماران بر جسته از جمله ميس ون دروهه و لوكور بوزيه اقدام به استفاده از تكنولوژي روز در معماري كردند. فلز وبتن از عواملي بودند كه با پيشرفت علم و خلاقييت برخي از معماران تاثير شگرفي در معماري نهادند و تا به امروز نيز با تحولات جديد همچنان مورد استفاده قرار مي گيرد.

با گسترش تكنولوژي پايه هاي جنبشي جديد( كه بعدها هاي تك نام كذاري شد ) بنيان گذاري شد.براي مثال ميتوان به ساختمان سيگرام(1958) ميس اشاره كرد.

درآغاز اين جنبش فن اوري تاثيرات نا مطلوبي را در معماري به جاي گذاشتو بيشتر به جنبه هاي كاركرد گرايي در معماري پرداخت و روح طراحي را در معماري نا ديده گرفت در حقيقت معماري پيچيده (فن آوري بالا )و مبهم(روح معماري)را بوجود آورد.

پس از گذشت چند سال از يك طرف مساله پيچيدگي در معماري واز طرف ديگر كم رنگ شدن عوامل محيطي در اين نوع طراحي باعث كم رنگ شدن اين جنبش گرديد.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت پرورش سیب دانلود پاورپوینت مکتب مارکسیسم انتقادی پاورپوینت کليات فارماکولوژي پاورپوینت کارگاه آموزشی آفات و بیماریهای گندم و کلزا پاورپوینت حسابداری شرکتها